
Klubowicze Klubu Seniora Juliusz Aktywny Senior 60+ brali udział w XVIII,,Marszu Nadziei " organizowanym przez Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Apostoła. Również uczniowie klas 1a i 3a naszej szkoły udowodnili, że nadzieja to nie tylko piękne słowo – to przede wszystkim działanie. Podczas uroczystego finału na stadionie rozstrzygnięto konkurs fotograficzny dla klas 1-4 szkoły podstawowej. Utalentowani uczniowie dosłownie rozbili bank, zgarniając 1, 2 i 3 miejsce!
Żółte koszulki, uśmiechy, obecność wolontariuszy i jeden bardzo czytelny znak: nikt w chorobie nie powinien być sam. W Sosnowcu odbył się XVIII Marsz Nadziei organizowany przez Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Apostoła. Marsz Nadziei przypomina, że hospicjum to nie tylko miejsce opieki. To przede wszystkim obecność, czułość i konkretna pomoc niesiona wtedy, kiedy człowiek najbardziej jej potrzebuje. Dziękujemy organizatorom, wolontariuszom i wszystkim uczestnikom za świadectwo dobra, które naprawdę idzie ulicami naszego miasta.