
Przed ambonką w naszym kościele pojawił się obraz ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, którego beatyfikacja odbędzie się w Warszawie.
Dziękuję paniom, które przygotowały dekorację i kwiaty…

Przed ambonką w naszym kościele pojawił się obraz ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, którego beatyfikacja odbędzie się w Warszawie.
Dziękuję paniom, które przygotowały dekorację i kwiaty…