
W piątek, 8 maja o godz. 19.00 w kościele zapraszam do sakramentu pokuty i pojednania (spowiedzi) dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. oraz obchodzących rocznicę tego wydarzenia.
Po dzieciach z tego sakramentu będą mogli skorzystać rodzice i najbliżsi tych dzieci.