Spowiedź przed Komunią i Rocznicą

W piątek, 8 maja o godz. 19.00 w kościele zapraszam do sakramentu pokuty i pojednania (spowiedzi)  dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. oraz obchodzących rocznicę tego wydarzenia. 

Po dzieciach z tego sakramentu będą mogli skorzystać rodzice i najbliżsi tych dzieci.