
Panowie Franciszek Popowski i Waldemar Paździor montują dwie dodatkowe lampy na fotokomórkę na zewnątrz kościoła od strony plebanii. Zwłaszcza w okresie zimowym jest tam bardzo ciemno. Przydadzą się np. w czasie procesji rezurekcyjnej. Bardzo im za te pracę dziękuję. Kilka miesięcy wcześniej podobne oświetlenie zamontowali od strony parkingu przed kościołem.