
Nasza parafia organizuje wyjazd do sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej 23 maja czyli w wigilię naszego odpustu parafialnego.
W drugiej części wyjedziemy kolejką gondolową na jeden ze szczytów, Szyndzielnię. Chętni będą mogli przejść także na sąsiedni szczyt, Klimczok!
Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
Nie ma już wolnych miejsc!

Koszt przejazdu autokarem i biletów na kolej na Szyndzielnię w obie strony, przewodnika PTTK oraz ubezpieczenia to 110 zł. od osoby dorosłej i 100 zł. od dziecka i seniora (pow. 65 r.). Koniecznie trzeba wziąć legitymację.
Zapisy po Mszach świętych w zakrystii! (przy zapisie zaliczka: 40 zł., konieczny adres i numer PESEL do ubezpieczenia).