Dziękuję za pamięć

Bardzo dziękuję za wszelkie przejawy życzliwości okazywane mi w tych dniach, za życzenia wirtualne i w realu. A przede wszystkim dziękuję za każdą modlitwę. To najlepszy prezent, nie tylko imieninowy.

ks. Jarosław Kwiecień


foto: Bernadeta Wańska